Apie mus

Esame didžiausias verslo kelionių organizatorius Lietuvoje. Mūsų tikslas – padėti Jūsų verslui keliauti sklandžiai, patogiai ir efektyviai

30+

metų sėkmingos darbo patirties

5 000+

aptarnaujamų įmonių

170

profesionalų komanda

30%

užimamos Lietuvos verslo kelionių rinkos

20 000

suorganizuojamų verslo kelionių per metus

Aukščiausia aptarnavimo kokybė

20-40 minučių

STANDARTAI

Atsakymą į pirminį kelionės užklausimą gausite per 20-40 minučių nuo užklausos gavimo.

Nuo išvykimo iki grįžimo

Keliaujančiu asmeniu (Jūsų darbuotoju, partneriu ar svečiu) pasirūpinsime nuo išvykimo iki grįžimo.

Dedikuotas kelionių vadybininkas

Bendrausite su dedikuotu kelionių vadybininku. Po darbo valandų galėsite kreiptis į visą parą veikiančią pagalbos liniją.

Pozityvūs sprendimai

Nagrinėdami skundus rasime pozityvių sprendimų ir tarpininkausime, iškilus ginčams su oro linijomis ir kitų paslaugų tiekėjais.

Be Tarptautinės oro transporto asociacijos (IATA) akreditacijos, turime ISO kokybės vadybos (ISO 9001:2015) ir aplinkosaugos vadybos (ISO 14001:2015) sistemų akreditacijas. Didžiuojamės, kad galime Jums užtikrinti aukščiausius aptarnavimo standartus.

Mūsų komanda

Jūsų verslo kelionių maksimaliu komfortu rūpinasi 170 profesionalių darbuotojų komanda. Net 50 iš jų dirba verslo klientų skyriuje, įskaitant ir Jums dedikuotą vadybininką.

Mūsų verslo kelionių vadybininkai turi aukštą kvalifikaciją, tarptautinius sertifikatus ir ilgametę patirtį kelionių srityje.

Visi kartu sekame naujausias turizmo tendencijas ir padedame verslui formuoti sėkmingą kelionių politiką. Palaikome artimą ryšį su savo klientais ir stipriname tvarią verslo keliautojų bendruomenę.

ŽMONĖS

Turite klausimų?

Laukiame Jūsų žinutės

SUSISIEKIMO FORMA