West Express paslaugos Kauno oro uoste

Nuo 2017 m. liepos 14 d. iki 2017 m. rugpjūčio 17 d vyks Vilniaus oro uosto kilimo ir tūpimo tako rekonstrukcija. Jos metu Vilniuje aviacinė veikla nebus vykdoma, o pagrindiniais šalies oro vartais taps Kauno oro uostas.
Šiuo laikotarpiu West Express klientams skirtos oro uosto paslaugos yra perkeliamos į Kauno oro uostą:

  • Bendras WEST EXPRESS ir TAS (Ticketing Airport Service) stendas Kauno oro uoste. Jūsų patogumui suteiksime skubią pagalbą ir konsultaciją prieš skrydį. Didiname „Pagalbos linijos“ darbuotojų skaičių (24/7), todėl esant dideliam keleivių srautui ir spūstims prie stendo, galite kreiptis į „West Express Pagalbos liniją“ telefonu +370 5 2553201.
    West Express ir TAS stendo vieta Kauno oro uoste.
  • Būkite atidūs ruošdamiesi kelionei ir atsakingai rinkitės daiktus į rankinį bagažą. Galimybės saugoti neleidžiamų įsinešti į lėktuvą daiktų, kokią turėjome Vilniaus oro uoste, neturėsime. Atsiprašome už nepatogumus.
  • Viešojo transporto tvarkaraštis maršrutu Vilnius – Kauno oro uostas; Kauno oro uostas – Vilnius Padėsime išsirinkti it įsigyti tinkamus autobuso bilietus. Autobusų tvarkaraščiai ir bilietų informacija čia: TOKS Ollex.
  • Papildomai siūlome privataus pervežimo paslaugą Vilnius – Kauno oro uostas; Kauno oro uostas – Vilnius už šiam laikotarpiui fiksuotą West Express kainą. Lengvuoju automobiliu su pasitikimu oro uoste – 80 €. Minivenu (6 vietos) su pasitikimu oro uoste – 110 €.
  • Suteikiame 10 % nuolaidą „Unipark“ automobilių stovėjimo aikštelėse Vilniaus ir Kauno oro uostuose.
  • Nedelsiant informuosime apie bet kokius „West Express“ žinomus išorinius veiksnius: skrydžio atšaukimą, oro linijų darbuotojų streikus ir kt.
  • Padidėję keleivių srautai prailgins Kauno oro uoste keleivių praleidžiamą laiką, todėl rekomenduojame susiplanuoti savo kelionės laiką taip, kad į oro uostą atvyktumėte ne vėliau kaip 2 valandos iki skrydžio.

Linkime sklandžių kelionių!
Jūsų kelionių partneris West Express