Naujiena! LOT skraidins į Ostravą!

Dar viena nauja kryptis LOT žemėlapyje – OSTRAVA!

Pirmasis „LOT Polish Airlines“ lėktuvas iš Varšuvos į Ostravą išvyks kovo 30 dieną! Vos po valandos kelionės galite atsidurti Moravijos-Silezijos regiono sostinėje, kuri turi daug ką pasiūlyti turistams.

Ostrava yra trečias pagal dydį miestas Čekijoje. Jis garsėja unikaliais technikos paminklais, nuostabiu zoologijos sodu, taip pat turtingu kultūriniu ir sportiniu gyvenimu.

Ostrava kadaise buvo pramonės miestas, kuriame dirbo gamyklos, kasyklos ir liejyklos, tačiau bėgant metams sunkioji pramonė buvo pakeista naujomis technologijomis, o seni pramonės pastatai tapo unikaliais paminklais. Buvusios pramoninės zonos (pvz. Žemutinė Vitkovicė, Landeko parkas) dabar yra įdomus sporto ir kultūros renginių fonas, susitikimų ir aktyvaus poilsio vieta.

Moravijos-Silezijos regionas kasmet pritraukia daug turistų ir poilsiautojų. Įdomiausios vietos tai: Karlova Studánka kurortas Jesenyko kalnuose su gryniausių oru Vidurio Europoje, Beskydų aukščiausia viršūnė Lysá hora, vadinama „Vaizdų karaliene“, o taip pat istoriniai Nový Jičín, Příbor ir Štramberk miestų centrai.

Ostravos tarptautinis Leošo Janáčeko oro uostas (OSR) yra apie 20 km nuo Ostravos, netoli Mošnovo miesto. Ostravos centrą galima lengvai pasiekti traukiniu ar autobusu.

Ostrava taps antru Čekijos miestu LOT skrydžių žemėlapyje šalia šiuo metu vykdomų skrydžių į Prahą.

LOT lėktuvai tarp Varšuvos ir Ostravos skraidys 5 kartus per savaitę – kasdien, išskyrus trečiadienį ir sekmadienį.


Skrydžių į Ostravą ieškokite čia: http://bit.ly/2Rrk0fm

Informacijos šaltinis: „LOT Polish Airlines“.