Medikų atostogos Lietuvoje

Nuo šių metų rugsėjo 1 d. Lietuvos sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojai galės pasinaudoti subsidija poilsiui Lietuvoje. Gydytojai, akušeriai ir bendrosios praktikos slaugytojai, turės galimybę nemokamai įsigyti turizmo paslaugų, kurių vertė – 200 EUR su PVM. Jų suteikimo kainą kompensuos valstybė. Šiuo metu ruošiame pasiūlymus, kurie atitiks visus keliamus reikalavimus. UŽPILDYKITE ŠIĄ FORMĄ ir pirmieji gaukite išskirtinius kelionių pasiūlymus medikų poilsiui Lietuvoje!


Kas gali pasinaudoti kompensacija?

Valstybės kompensuojamomis turizmo paslaugomis Lietuvoje pasinaudoti gali sveikatos priežiūros įstaigos darbuotojai:

– Medicinos gydytojai, gydytojai rezidentai, šeimos gydytojai bei gydytojai specialistai;
– Asmenys, įgiję akušerio arba bendrosios praktikos slaugytojo profesinę kvalifikaciją.

Ar mediko šeimos nariai, keliaujantys kartu, galės pasinaudoti kompensacija?

Norint vykti su šeima ar kitais asmenimis, už jiems teikiamas paslaugas reikės sumokėti papildomai. Kompensuojama 200 EUR su PVM suma skiriama tik sveikatos priežiūros įstaigos darbuotojui.

Kada bus galima panaudoti valstybės kompensuojamomis turizmo paslaugomis?

Valstybės kompensuojamomis turizmo paslaugas įsigyti ir jomis pasinaudoti bus galima nuo 2020 m. rugsėjo mėn. 1 d. iki 2020 lapkričio mėn. 30 d.

Ar galima įsigyti turizmo paslaugų už mažesnę/didesnę sumą?

Galima, tačiau nepanaudota dalis sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojams nekompensuojama. Jei turizmo paslaugų, kuriomis nori pasinaudoti sveikatos priežiūros įstaigos darbuotojas, suma yra didesnė, skirtumą sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojas padengia savo lėšomis.

Kaip pasinaudoti?

Norint pasinaudoti šia galimybe, reikės pateikti profesinį pažymėjimą bei jo kopiją ar galiojančios licencijos numerį, asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą bei jo kopiją, užpildytą paslaugos gavėjo sąžiningumo deklaraciją, nurodant, jog šia priemone naudojatės pirmą kartą.

Parengta remiantis LR ekonomikos ir inovacijų ministro įsakymu „Dėl kompensavimo turizmo paslaugų teikėjams už sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojams suteiktas turizmo paslaugas tvarkos aprašo patvirtinimo“, LR medicinos praktikos įstatymu, LR slaugos praktikos ir akušerijos praktikos įstatymu.

Susisiekite su mumis ir mes surasime geriausią poilsio pasiūlymą Jums. Parašykite el. paštu keliones@westexpress.lt, skambinkite tel. (8 5) 2190769 arba užsukite į artimiausią mūsų kelionių biurą.