LOT paskelbė bilietų prekybą iš Vilniaus į Londono Sitį

Lenkijos oro linijos „LOT Polish Airlines“ jau pradėjo bilietų prekybą naujuoju maršrutu Vilnius–Londono Sitis. Skrydžiai bus vykdomi kiekvieną dieną nuo šių metų gegužės 1 dienos. Tvarkaraštis sudarytas atsižvelgiant į verslo keleivių dienotvarkę, tad skrydžiai suplanuoti patogiausiu metu – rytais ir vakarais.

„Oro vežėjo „LOT Polish Airlines“ reisai maršrutu Vilnius–Londono Sitis bus vykdomi „Embraer ERJ-190“. Kelionės tarp dviejų sostinių trukmė – 3 val.

Vasaros sezono metu iš Vilniaus lėktuvas kils:

Kiekvieną darbo dieną: 6 val. 30 min. ir 16 val. 55 min.

Šeštadieniais: 6 val. 30 min.

Sekmadieniais: 16 val. 55 min.

 Iš Londono Sičio skrydžiai darbo dienomis bus vykdomi:

Kiekvieną darbo dieną: 9 val. 35 min. ir 18 val. 40 min

Šeštadieniais: rytinis skrydis (laikas bus tikslinamas)

Sekmadieniais: vakarinis skrydis (laikas bus tikslinamas)

„Didžioji dalis sparčiai augančio Londono Sičio oro uosto keleivių – verslo sektoriaus atstovai. Tai, kad turėsime patogius skrydžius į šį oro uostą, neabejojame, dar labiau atkreips jų dėmesį į Lietuvą. Pasidžiaugti galime tuo, kad esame pirmoji šalis Europos Sąjungoje, kurioje skrydžiai, skirti pritraukti verslo keleivius, prireikus, bus skatinami dar ir valstybės“, – pranešime žiniasklaidai cituojamas Lietuvos oro uostų generalinis direktorius Marius Gelžinis.

Ekonomikos ir inovacijų ministras Virginijus Sinkevičius atkreipia dėmesį, kad norint tinkamai panaudoti susidariusį investicinį potencialą tarp Lietuvos ir Jungtinės karalystės – patogus verslo skrydis yra būtinas.

„LOT Polish Airlines“ kompanijos generalinis direktorius Rafalas Milczarskis teigia neabejojantis, kad siūloma naujoji paslauga turės milžinišką potencialią, kadangi per metus tarp Lietuvos ir Jungtinės Karalystės keliauja beveik 1 000 000 keleivių. Anot jo, Londono Sičio oro uostas tinkamiausias keleiviams, norintiems pasiekti Londoną pačiu trumpiausiu ir patogiausiu keliu, siekiant patekti į finansų centrą ir žinomus lankytinus objektus. „Siūlydami naują paslaugą – skrydžius į Londono Sičio oro uostą – garantuojame ir geriausią alternatyvą toliau esantiems oro uostams, tokiems kaip Londono Lutonas ir Stanstedas. Esame tikri, kad LOT skrydžiai atlieps poreikius tų, kurie keliauja į Londoną verslo ar laisvalaikio tikslais ir jau netrukus paskatins stiprinti abiejų šalių ekonominius ir verslo ryšius“, – kalba R. Milczarskis.

Skrydžių bilietų prekyba maršrutu Vilnius – Londono Sitis pradedama nuo sausio 29 d.

(paruošta remiantis lrytas.lt informaciniais šaltiniais)