Atnaujintos kelionės į Graikiją (Kretą)!

(ATNAUJINTA: 2020 10 09 10:10)

Reaguojant į LR Vyriausybės spalio 7 d. sprendimą netaikyti privalomos 14 d. saviizoliacijos asmenims, į Lietuvą grįžtantiems iš šalių, kurių sergamumo rodiklis viršija Lietuvos sergamumo rodiklį ne daugiau nei 10 proc., atnaujinami skrydžiai į Graikiją, Kretos salą. 

Remiantis Europos ligų prevencijos ir kontrolės centro informacija, Graikijos suminis 14 d. sergamumo rodiklis šiuo metu yra 43 atvejai 100 tūkst. gyventojų ir jokie ribojimai tiek atvykstantiems į Graikiją, tiek grįžtantiems į Lietuvą netaikomi.

Kiekvienas keliautojas, vykstantis į Graikiją, ne vėliau kaip dieną iki išvykimo privalo užpildyti elektroninę anketą dėl buvimo vietos nustatymo ir kontaktinių duomenų pateikimo. Tą padaryti galite čia: https://bit.ly/33CFBsX   Užpildžius anketą, sistema suformuos brūkšninį kodą, kurį keliautojas turi išsaugoti savo telefone arba atsispausdinti ir pasiimti su savimi į kelionę, antraip jis nebus įleistas į skrydį.

Graikijos vyriausybė įsipareigoja padengti visas gydymo išlaidas keliautojams viešnagės metu susirgusiems COVID-19.

Keliaujant į Europos Sąjungos šalis apdraustiesiems privalomuoju sveikatos draudimu rekomenduojama turėti su savimi Europos sveikatos draudimo kortelę (ESDK), kurią pateikus būtinoji medicinos pagalba suteikiama pagal toje šalyje nustatytas pagalbos apimtis ir už ją sumokama tos šalies teisės aktais nustatyta tvarka ir įkainiais. Daugiau informacijos: https://bit.ly/3jHgafo.

Kelionių teiraukitės savo agento arba ieškokite čia: https://bit.ly/2GR7RPq