Golfo populiarumas Lietuvoje išaugo tiek, kad norintieji dalyvauti varžosi dėl galimybės patekti į turnyrus

Lietuvoje golfas, kaip sportas ir laisvalaikio praleidimo būdas, užkariauja vis daugiau lietuvių širdžių. Pasidomėjus, kokia situacija verda golfo bendruomenės viduje, paaiškėja, kad žaidėjų skaičius stipriai auga, o į kai kuriuos turnyrus dalyvauti užsiregistruoja tiek norinčiųjų, kad net dešimtys jų lieka laukiančiųjų sąrašuose.

Taip nutiko ir rugsėjo 7 d. vykusiame, jau tradicija tapusiame 7-ąjame „West Express“ golfo turnyre. Žaidėjams – tai vienas laukiamiausių metų golfo renginių, pritraukiantis kone didžiausią skaičių dalyvių. Turnyras gali talpinti 108 dalyvius, o laukiančiųjų sąraše kaskart lieka didelė dalis žaidėjų. Šis „West Express“ golfo turnyras yra reitinguojamas Lietuvos golfo federacijos, o tai reiškia, jog jis yra ypač reikšmingas sportininkams, mat žaisdami jie gauna svarbių reitingo taškų.

„Tokio lygio turnyrams reikia ruoštis atsakingai ir iš anksto. Golfo klubo agronomai rūpinasi, kad aikštynas būtų tinkamai paruoštas, kad vejos kokybė atitiktų pasaulinius reikalavimus, o dėl prizinių vietų varžytis susirinkę sportininkai jaustųsi ne ką prasčiau, nei žaisdami geriausiuose pasaulio aikštynuose“, – sako Europos Centro Golfo Klubo, kuriame ir vyko turnyras, direktorius Mindaugas Glinskis.

Didžiulio masto sporto renginys pritraukė ne tik gausų dalyvių būrį, bet ir daug stambių partnerių. „West Express“ vadovas Raimondas Ušeckas džiaugiasi, kad pagrindiniu renginio partneriu tapo aviakompanija „airBaltic“, geriausius turnyro žaidėjus apdovanoję verslo klasės skrydžio bilietais pasirinkta kryptimi. Nugalėtojai galės išsirinkti daugiau nei iš 70 kelionės krypčių Europoje, Centrinėje Azijoje ar Vidurio Rytuose.

„West Express“ organizuojamas turnyras jau tapo gražia tradicija mūsų klientams ir partneriams. Šiemet svečius kvietėme į šeimos šventę golfo laukuose, kur jų laukė įvairios pramogos bei veiklos. Kaip ir kasmet – šiemet sulaukėme aktyvaus ne tik mūsų klientų, bet ir golfo klubo narių įsitraukimo į šventinės dienos programą. Rudenį skelbiame naujo verslo kelionių sezono pradžia, tad renginio metu turime puikią progą su klientais pasidalinti naujienomis, aptarti tolimesnio bendradarbiavimo klausimus neformalioje aplinkoje. Visuomet stengiamės klientams sukurti pridėtinę vertę, kviečiame į renginius bei įdomius susitikimus. „West Express” prioritetas – dėmesys kiekvienam klientui, tad tikime, kad šio renginio dėka bent dalis mūsų tikslo buvo pasiekta.” – sako Raimondas Ušeckas.

Aviakompanijos „airBaltic“ pardavimų vadovas Lietuvai Jevgenyj Kozyrev džiaugiasi galimybe bendradarbiauti su kelionių agentūra „West Express“, įgyvendinant įvairius projektus, tame tarpe ir kasmetinį golfo turnyrą, skirtą verslo klientams ir golfo žaidėjams, kuris suburia daugybę dalyvių leidžiančių laiką gryname ore kartu, turėdami galimybę užmegzti vertingus ryšius su partneriais ir tarpusavyje. „West Express“ golfo turnyro dalyviai ir svečiai viso renginio metu galėjo išvysti Maserati flagmanu tapusį Maserati Levante automobilį, sudalyvauti virtualiose lenktynėse su lenktynių simuliatoriumi bei pajusti variklio galią išbandant naujausius Maserati automobilius. Pavargusiems nuo įtampos buvo suteikta galimybė pasimėgauti čia pat, golfo aplinkoje atliekamais profesionaliais „SPA Vilnius“” masažais.

Ekstremalaus sporto gerbėjai išbandė Lietuvos startuolių sukurtus ekeltrinius ZBIKE dviračius, kurie pasižymi išskirtinai talpiomis baterijomis, kurios suteikia galimybę vienu krovimu nuvažiuoti iki 621 km. Renginyje netrūko pramogų mažiausiems dalyviams, kurių laukė pramogų erdvė ir nuotaikingi animatoriai, o tėveliai tuo metu galėjo atsipūsti nekilnojamojo turto vystytojo „Realco“ įrengtoje poilsio zonoje. Naujas „West Express“ įmonių grupės projektas „FeelZcity“, startuojantis su naujais reguliariais turais, degustacijomis ir patirtimis, miesto svečiams ir įmonėms šventės metu siūlė išskirtinę galimybę apsilankyti Europos geografiniame centre. Ekskursiją vedė profesionalus gidas, kuris į centrą svečius lydėjo elektriniais paspirtukais. Šventės metu vykusioje loterijoje buvo galimybė laimėti lietuvių sukurtą Millo maisto trintuvą bei kitus vertingus prizus.

Nors orai vėsta ir ruduo vis labiau įsibėgėja, golfo sezonas žaidėjams dar toli gražu nesibaigia. Žaidėjai dar turės progų pasivaržyti dėl pozicijų golfo reitingo lentelėje ir pademonstruoti geriausius rezultatus kituose turnyruose.